Kadeřnický salon
Martina
Přejít na obsah

Prodlužování vlasů

Dámské kadeřnictví

Prodlužování vlasů


Nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů s evropskými vlasy. Pracujeme s maximální péčí a šetrností k vlasům klientek. Námi nabízené vlasy pocházejí z regionů střední Evropy, tyto vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé, zdravé, strukturou stejné jako ty naše, lze je barvit, zesvětlovat, trvalit, žehlit, kulmovat atd.

Evropské vlasy versus vlasy evropského typu. Malý rozdíl v názvu, velký rozdíl v kvalitě!

Prodlužujeme s pravými evropskými vlasy!
Co to znamená?
Tyto vlasy jsou lidské a nejsou nijak chemicky upravované a pocházejí z Evropy, zejména z ČR, Slovenska apod. 90 % našich vlasů jsou vlasy panenské. Vlasy, které nejsou panenské, jsou v platinových odstínech - které jak si jistě dokážete představit, jsou nebarvené nesehnatelné. Zaměřujeme se na kvalitu zboží, proto chceme nabízet jen to nejlepší pro Vás!

Nepleťte si tyto vlasy s “vlasy evropského typu”,
které pocházejí z Asie (zpravidla z Číny) a jsou chemicky upravovány a “tenčeny”. Vlasy evropského typu vypadají na první pohled i dotek krásně (jsou potaženy silikonovou vrstvou), ale párkrát je umyjete a ztratí lesk, pružnost, zacuchají se a máte z nich jen dlouhé licousy.  Ne-remy vlasy se zacuchají, jakmile je umyjete. Remy vlasy evropského typu vydrží pěkné pár umytí, při precizní péči až pár měsíců. Evropské vlasy vypadají krásně stále, nemění své vlastnosti a zůstávají krásné i po mnoho let.
Z Asie se zpravidla dováží nekvalitní zboží. Nenechte se tedy zlákat nízkou cenou (např. 50ti centimetrový pramen za 12 Kč), vlasy byste zanedlouho vyhodili.
S umělými vlasy vůbec nepracujeme!!!

Prodloužení středoevropskými vlasy
(Ceny jsou uvedeny za vlasový pramen, a to včetně aplikace)

30 cm

53 Kč

35 cm

58 Kč

40 cm

63 Kč

45 cm

68 Kč

50 cm

73 Kč

55 cm

78 Kč

60 cm

83 Kč

65 cm

88 Kč

70 cm

93 Kč

75 cm

98 Kč

80 cm

103 Kč

Kolik je třeba pramínků na prodloužení?
Na prodloužení vlasů je třeba v průměru 100 ks pramínků - při využití například 130 ks je již účes výrazně bohatý a krásný.

Kolik je třeba pramínků na zahuštění?
Na zahuštění vlasů postačí 50-80 ks vlasových pramínků, ale v podstatě i 10 kousků udělá pěknou službu.

Musím si kupovat pramínky jen stejné délky?
Nemusíte! Je dobré nakombinovat pramínky různých délek pro přirozený vzhled. Zároveň se použitím i kratších pramínků snižuje cena prodloužení vlásků.  

Mohu si koupit různé délky pramínků pro jeden účes?
Ano, právě z tohoto důvodu p
oužíváme vlasové pramínky různých délek. Jsou-li správně vyskládány do účesu, vytvářejí mnohem přirozenější vzhled a přechod z vlastních vlasů na prodloužené je v podstatě neznatelný. Přesný výběr pramínků nechte s klidem na nás - nenecháme Vás odejít s účesem, který by se Vám nelíbil!

Jak často pak musím chodit na posuny?
Ideálně okolo 3. měsíce od prodloužení vlasů. Není nutné chodit po měsíci, ale na druhou stranu neodkládejte posun na 4., 5 nebo dokonce 6. měsíc od prodloužení. Vlasy mezi spojem a kořínky Vašich vlasů by byly hodně zacuchané a posun (pouhé sundání pramínků) by pak trval dlouho a rozčesávání by nebylo tak příjemné jako při návštěvě po klasických 3 měsících. Pokud máte hodně jemné vlasy, doporučujeme určitě nepřekračovat hranici 3 měsíců.


Jak postupujete při posunu vlasů?
Vaše vlasy Vám po sundání prodloužených umyjeme speciálním přípravkem, konečky zastřihneme horkými nůžkami a opět prodloužíme. Vlasy Vám potom rychleji rostou a vypadejí lépe.
Péče o prodloužené vlasy


Je dobré vlasy nemýt po prodloužení 24 (může být i 48 hodin), a to kvůli „době ustálení keratinu“ po jeho tavení. U prodloužení vlasů metodou „keratinových spojů“ je doporučeno dodržet spíše dobu 48 hodin. Tuto dobu je vhodné dodržet i po posunu vlasů, tedy nejen po první aplikaci.

Keratinové spoje by měly zůstávat suché, to znamená, že byste neměla chodit spát s mokrými vlasy, je dobré vždy se snažit si vlasy po umytí především u spojů vysušit fénem (klasickým teplým vzduchem). Je to proto, aby Vám vlasy nelínaly ze spojů.

Vlasy mokré nečešte.
Prodloužené vlasy je možné natáčet, kulmovat i žehlit, ale v bezpečné vzdálenosti od spojů, suché a především s rozumem
.

Další dotazi ohledně péče o prodloužené vlasy a jaké
přípravky používat, Vám rádi zodpovíme v kadeřnictví. Přípravky u nás můžete samozřejmě i zakoupit.

K.H.Borovského 113, Tachov 34701
Návrat na obsah